Младеж падна с колата си във водите на пресевник на розоварна
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1

Полицаи и водолази издирват 25-годишен мъж от казанлъшкото село Кънчево във водите на пресевника на розоварна край село Розово, предаде кореспондентът на bTV в региона.
Сигналът за изчезването му е подаден от съпругата на мъжа. По нейните думи снощи двамата били на дискотека, прибрали се с такси и между тях възникнал спор. Мъжът излязъл от семейното им жилище.
Минути след това жената чула шума на двигателя на леката им кола. Предположението е, че младият мъж е опитал да свали напрежението с шофиране. Дошъл е в района на Розово, защото са имали общи спомени с жената. Вероятно е излязъл от пътя и така колата е попаднала във водите на пресевника.
Първият опит на водолазите за локализирането на автомобила се оказа неуспешен. Наложи се да бъде разширен периметърът на търсенето. Вероятно утре издирването ще продължи.























Мая Манолова: Търговските вериги дерат българите с двойни...
Телевизия bTV стартира предизборната кампания с 3D мапинг
Мая Манолова: Търговските вериги дерат българите с двойни...
Умни светофари за 500 000 евро ще регулират трафика по...
Бойко Борисов: Вдигам 150 килограма от лежанка