Младеж издъхна на място при катастрофа в Пловдив
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Катастрофа с жертва е станала тази нощ в Пловдив.
Към 2 часа на телефон 112 е подаден сигнал за блъснал се в стълб "Опел". Инцидентът е станал край кръстовище между бул. "Марица" и бул. "Източен". С колата се придвижвали три 19-годишни момчета. На място загинал единият пътник. “Другият пътник и шофьорът, който не притежава свидетелство за управление на моторно превозно средство са в болница за оказване на спешна медицинска помощ”, съобщиха от МВР - Пловдив.
Мястото е запазено, извършен е оглед. На водача е взета кръвна проба. Образувано е досъдебно производство.























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%