Милко Калайджиев: Аз ще говоря с езика на музиката
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 3

Ще разчитам на добрите хора да ме подкрепят. В този живот върша само добрини и се надявам да ми се върнат.
Това заяви Милко Калайджиев във връзка с кандидатурата му за кмет на Свиленград, предаде bTV.
"Аз се интересувам от всички, аз съм високоспектърен човек. За 30 години демокрация съм видял какво ли не. Какво може да ме изненада?", добави той.
Милко се зарече да бъде най-усмихнатия кандидат. „Ще има музика. Аз ще говоря с езика на музиката“.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...