Мъже се изкъпаха в езерото „Сълзата“ в Рила
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 3

За пореден случай на нарушение на правилата в Национален парк „Рила“ сигнализира потребител в социалните мрежи.
Той е възмутен от поведението на трима мъже, които са се изкъпали в ледените води на езерото „Сълзата“, което е част от Седемте рилски езера.
Въпреки строгите забрани, наложени от парковата охрана, подобни случаи зачестяват и съвсем не са изключение.
Езерото се намира се на височина 2 535 м и е най-високо разположеното от тях. Наричат го още Първото или Горното езеро.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат