Мъж почина на улицата, докато чака да дойде Спешна помощ
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

Мъж почина снощи около около 20:40 часа на улица "Георги Кирков" в Шумен.
Той е бил в безпомощно състояние, забелязал го е минувач, който е подал сигнал на телефон 112 и изчакал да пристигне екип на Спешна помощ, съобщиха от полицията.
Подалият сигнала мъж твърди, че пострадалият е дишал, но е починал, докато чака да дойде линейката.
По-късно е установено, че починалият е 63-годишен мъж от Шумен.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия