Масов бой на Лаута

0
Фенове нахлуха на стадиона в Пловдив, летят факли, димки и камъни
Фенове нахлуха на стадиона в Пловдив, летят факли, димки и камъни Видео: GONG.bg

Фенове нахлуха на терена и на пистата и прекъснаха мача между Локомотив и ЦСКА от Първа лига в края на първото полувреме.

Побеснели ултраси на ЦСКА  счупиха оградите и влязоха във физически сблъсъци с тези на домакините, а футболистите се прибраха в съблекалните, информира Traffic News.

Полетяха димки, факли и камъни. Полицията задържа няколко човека. След няколко минути бе решено мачът да продължи, според слуховете откраднато знаме на ЦСКА станало причина за мелето. ЦСКА води с 1:0 след гол на Десподов от фаул в 36-та минута. Той отправи коварен, но не силен удар и топката мина през ръцете на вратаря Диао, който определено има вина за гола

Източник: Traffic News