Марешки: Това безхаберно управление да си ходи бързо!
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0
„Ще внесем или ще подкрепим вот на недоверие срещу правителството, защото последните шест месеца бяха загуба на ценно време. Влизаме от скандал в скандал и продължаваме да затъваме”.
Това каза в ефира на Нова Телевизия заместник-председателят на Народното събрание Веселин Марешки.
Той определи управлението като „безхаберно” и бе категоричен, че правителството трябва да бъде свалено от власт „максимално бързо”.
Според лидера на ВОЛЯ има спад на чуждите инвестиции, въпреки твърденията на управляващи, че икономиката ни се развива.
„Освен това, има огромна липса на справедливост. От обикновените хора се изисква да бъдат честни, а политиците са корумпирани и крадат”, коментира Марешки.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...