Майка роди 5 бебета
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

Бебетата са били с тегло около 1,4 кг. Те още са в интензивно отделение, но вече дишат самостоятелно и се хранят от биберон.
Американката Маргарет Бодине роди пет близначета - четири момиченца и едно момченце, на 4 декември в болница във Финикс, съобщи Асошиейтед прес, цитирана от БТА.
Семейството е от щата Вирджиния, но се е преместило в Аризона, за да може Маргарет да бъде наблюдавана от д-р Джон Елиът, специалист по многоплодна бременност.
Бебетата са изродени само за 17 минути от екип от 24 души, сред които трима хирурзи, двама анестезиолози и 15 реаниматори.
Бебетата са били с тегло около 1,4 кг. Те още са в интензивно отделение, но вече дишат самостоятелно и се хранят от биберон. Маргарет и съпругът й са били толкова притеснени през първите шест месеца на бременността, че не са посмели да направят детска стая.
Вече могат да си отдъхнат, след като получиха подранилите си коледни подаръци, добре завити в болнични одеялца.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста