Майка "изпусна" бебето си от третия етаж във Велико Търново
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Дете на една година и три месеца е паднало тази вечер от третия етаж във Велико Търново,предава БНР
Момченцето е прието за лечение в областната болница в града, състоянието му и нанесените наранявания се уточняват. Пред полицията майката е обяснила, че е изпуснала сина си през прозореца на хотелската стая.
Правят се огледи на мястото на инцидента, предстои да бъде образувано досъдебно производство, съобщиха от полицията във Велико Търново.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра