Майка изостави бебето си в каса за бира
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0
Видео с две братчета трогна потребителите на социалните мрежи.
На кадрите се вижда бебе, изоставено от майка си в каса за бира, и неговото по-голямо братче, което не се отделя от него и е готово да го брани с цената на всичко.
Действието се развива във виетнамската столица Ханой. Минувачи видели кашончето с бебето в него и 6-годишното му братче, което седяло на земята и плачело. Майка им ги оставила с мотора си рано сутринта, казала че отива да зареди с бензин и повече не се върнала.
В момента властите опитват да открият роднините на децата. Бебето е едва на 2 месеца.





















Пенчо Милков дари кръв в русенска болница
Русенският митрополит Наум осъди атаките срещу Киевската...
Засаждат 400 нови дървета в Русе
Симеон Дянков: Всички пенсионери трябва да напуснат...
Биляна Иванова: Идеята на КРИБ е абсолютен цинизъм