Кола се заби в светофара на Орлов мост
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Снимки на очевидци показват сериозни щети по предната част на автомобила
Автомобил се е блъснал в светофарната уредба на Орлов мост в София тази вечер малко след 22:00 часа, съобщават очевидци в социалните мрежи. Според свидетелите на инцидента, ударът е бил изключително силен.
На мястото на произшествието незабавно са пристигнали екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ.
"Момчето е добре от това, което видях. Хората веднага му помогнаха. Бог си го опази, защото колата беше зле, а ударът се чу силно.", коментира г-н Тодоров, който сподели видеокадри от мястото на инцидента.
Снимки, споделени от очевидци в социалните мрежи, показват сериозни щети по предната част на автомобила. Точните причини за инцидента предстои да бъдат изяснени от разследващите органи.
Движението в района е временно затруднено, като се препоръчва на шофьорите да избягват преминаването през Орлов мост, докато екипите на място не приключат работата си.

























