Кикбокс отличия за „Слънцата” от първенство в Шумен

0

На 1-ви и 2-ри април в град Шумен се проведе държавно първенсто по кик бокс в стиловете лоу кик и кик лайт конаткт.

Над 500 бойци от страната взеха участие в този силен шампионат.

Русенския клуб „Хелиос” взе участие с 4-ма бойци в двата стила.

Румен Белчев, (учител по физическо възпитание в с.Николово) спечели сребро при мъжете в стил киклайт контакт в категория до 94кг. Той взе участие в първенството с тежка контузия в дясното рамо, която го принуждаваше на практика да води боевете само с една ръка.

Магдалена Пенчева (ученичка в СОУ”Христо Ботев”) при дебюта на състезание по кикбокс спечели сребърно отличие в стил киклайт контакт при девойките старша възраст в категория до 55кг. Смела игра, желание и голямо усърдие донесоха този заслужен успех на младата русенка.

Томас Иванов спечели бронз при мъжете в стил киклайт контакт в категория до 63кг.  Много сърцат и смел боец, с много желание за победа и заслужено бронзово отличие.

Емил Ройдев след тригодишно прекъсване е отново в играта. В стил лоу кик в категория до 67 при юношите  той спечели бронзово отличие с много смела игра.

СК"Хелиос" има още един представител на Държавното първенство по Кикбокс в град Шумен –Татяна Гьокова, този път в ролята на съдия

Добрата екипна работа за „Слънцата” водена от треньора им Митко Ружинов донесе 4 медала от 4 възможни, което е показател за качествената работа в клуба

Най-висша форма на препоръка в България: "Кажи, че аз те пращам"!