Киевската милиция се предаде в ръцете на протестиращите
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0
Радикалната протестна групировка „Десен сектор“ разпространи видеоклип, в който се вижда как служители на вътрешни войски се предават в плен на активистите от „Майдана“, пише OFFNews.
„Українські новини“ твърди, че около 100 служители на реда вече са се предали.
Сред тях има както редови военнослужещи, така и офицери.
Членовете на "Десен сектор" са предимно украинските футболни фенове и активисти на националистически формации.
Междувременно украинското МВР съобщи, че над 60 служители на реда са в плен на демонстрантите в центъра на Киев.























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК