Кадри от мястото на катастрофата, причинена от русенец
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Катастрофа с три коли в Шумен.
Пътнотранспортното произшествие стана малко преди 12 ч. днес на кръстовището на ул. „Станционна“ и „Плиска“ до жп гарата в Шумен, съобщиха от полицията.
Водач на лек автомобил не спрял на знак Стоп и ударил две коли.
В единия блъснат автомобил шофьорът е със затиснат крак,екип от пожарната да го е освободил, информират от полицията.
Шофьорът, който не спрял на Стоп, е на 45 години от Русе. Той е управлявал лек автомобил "Тойота Корола" с гръцка регистрация. Отнел предимството на 48-годишен шуменец, който бил зад волана на лек автомобил Toyota RAV4. Двете коли са се ударили, при което Тойота-та се завъртяла и блъснала чакащия на знак "Стоп" водач на "Рено" с шуменска регистрация. Зад волана на "Рено"-то бил 61-годишен шуменец.
Тримата водачи са правоспособни, не са употребили алкохол.
При инцидента е пострадал 48-годишния водач на "Toyota" RAV4, който е с фрактура на бедрената кост на левия крак, допълват от полицията.
























Пенсионери: С бонуса от 120 лева ще си купим разфасовано...
Пенсионери: С бонуса от 120 лева ще си купим разфасовано...
Пенсионери: С бонуса от 120 лева ще си купим разфасовано...
Пенсионери: С бонуса от 120 лева ще си купим разфасовано...
Трагедията в Русе: Празен площад посрещна Деян Каменов и...