Изтеглиха първия победител от лотарията на НАП
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Изтеглиха първия късметлия в Лотарията на НАП и МФ с касови бележки.
Спечелилият се сдоби с нов модерен смарт телефон с четири-ядрен процесор, 2 СИМ-карти, 5,3 инча HD дисплей със 180-градуса зрителен ъгъл.
При всяка игра се теглят трима победители, като двама от тях са резерви, тъй като има статистически шанс спечелилият бон да е фалшив. Победителят беше изтеглени чрез ЕГН от водещия Георги Любенов, а останалите две резерви изтегли говорителят на НАП Росен Бъчваров. Общо 200 00 хил. души с 4 млн. касови бележки са участвали в тегленето. Всеки, който участва регистрира средно по 20-30 бележки, заяви Бъчваров .
До края на играта НАП ще раздаде общо 65 награди. Всяка седмица ще се връчва по един смарт телефон, всеки месец – 40 инчов смарт 3Д телевизор, а голямата награда - лек автомобил, ще бъде изтеглена по Коледа догодина, пише Economic
До момента сайтът на играта е посетен близо 6 млн. пъти, регистрирани са близо 4 млн. касови бележки на обща стойност 53 млн. лв.
Да участва в Лотарията може всеки, навършил 14 години, който има профил в сайта и е регистрирал валидни касови бележки, издадени след 16.11.2015 г., включително. Няма ограничения за вида на покупката, нито изискване за минимална и максимална стойност. Касовите бележки могат да се регистрират по три начина – чрез сайта на лотарията, чрез мобилно приложение на НАП и чрез телефона на Агенцията 0700 18700.
От НАП напомнят, че е много важно хората да пазят касовите си бележки до края на играта, защото ще получават наградите си срещу тях.























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%