Изместиха мача Локо Русе - Калиакра за неделя

0
Промяната е по молба на ръководството на „железничарите“

Зоналният съвет на БФС във Варна е изместил двубоя от петия кръг на Североизточната трета лига Калиакра (Каварна) – Локомотив (Русе) за неделя, 11 септември, от 17:00 часа

Промяната е по молба на ръководството на „железничарите“ във връзка с ангажименти на част от футболистите от представителния тим. В първоначалната програма двубоят трябваше да се играе в събота.

Домакините от Каварна са се съгласили с промяната и тя е утвърдена от БФС в програмата за предстоящия кръг. В същото време Зоналният съвет определи и съдийския наряд за мача. Реферите са от Варна в състав: главен съдия – Мартин Щерев, с помощници – Димо Вълчев и Траян Енчев и четвърти съдия – Красен Георгиев. Делегат на БФС ще бъде Петър Петров, също от Варна.

Най-висша форма на препоръка в България: "Кажи, че аз те пращам"!