Истински ад настъпи на Летище София
- Редактор: Кристиян Великов
- Коментари: 0

Истински ад е настъпил на Летище София. Самолет, който трябва да излети за Лондон, стои вече повече от час. Пътниците са изключително изнервени от голямото забавяне.
Вината очевидно е в товарачите и именно те бавят полета.
Компанията "България еър" си е свършила перфектно работата, но наземните служители на Летище София тотално са объркали графика за полетите.
"Това е подигравка да държат толкова време полета. Излагаме се пред чужденците. Само едни мърлячи могат да се подиграят така с пътниците", коментира недоволно очевидец, цитиран от Блиц.























Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие