Имах удоволствието да бъда с най-красивата абитуриентка!
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0
На 24 май бе абитуриентския бал на възпитаниците на ПГИТ "Проф. д-р Асен Златаров" в Петрич.
Сред тях бе прелестната Мина Опренова, която цял Петрич познава с невероятния глас и песните, които изпълнява, пише Struma.com
За Мина бяха направени редица мероприятия и концерти, за да се съберат средства за операция на очите, тъй като тя е незряща по рождение.
Важно събитие в живота на всяко едно момиче е абитуриентския бал. За Мина също бе голямо вълнението покрай бала. За тази специална вечер тя бе с бутикова розова рокля, в която не просто сияеше, а бе извадена като от журнал. Мина бе придружена на бала си от Георги Василев, който в социалните мрежи сподели своето впечатление и задоволство от доброто си дело.
"Имам честта да бъда кавалер на най-красивата дама от випуск 2017 г.
Гордея се с това момиче, усмихваше се, радваше се на музиката и живота, пожелавам и най-голямото чудо на света." - написа Георги.
Постъпката му разбира се събра десетки положителни коментари като "респект за постъпката".

























Владимир Путин: Европа да работи за мир в Украйна, не да...
Пенсионер от Сливо поле: Ще разделя коледната добавка на...
Румен Гечев: Съдът на ЕС даде ход на делото срещу еврото
Владимир Путин: Европа да работи за мир в Украйна, не да...
Започна строеж на жилищни сгради в Парка на младежта