И в село Ковачевица протестират срещу кабинета на Борисов
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 1
Кадри от затънтено село в Югозападна България се появиха в социалната мрежа.
И. Босев е споделил във Фейсбук снимки от село Ковачевица, община Гърмен, област Благоевград.
На кадрите се вижда, че върху фасадата на местното читалище е залепен плакат "Ние подкрепяме протеста".
Текстът към фотосите гласи: "Щом и в Ковачевица ни подкрепят, значи сме на прав път #оставка".
Към днешна дата населението на селото е 35 души, по данни от Уикипедия. И явно тия хора, ако са останали и толкова, също протестират срещу кабинета на Борисов...

























Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие