Хванаха "напушен" шофьор на булевард "Липник"

2
На водача е извършена и проверка с техническо средство за употреба на наркотични вещества от екип на „Пътна полиция“
На водача е извършена и проверка с техническо средство за употреба на наркотични вещества от екип на „Пътна полиция“

На 20 декември около 23:20 часа, на булевард "Липник" в Русе, екип на Второ РУ е извършил проверка на водач на лек автомобил „Нисан“ с русенска регистрация.

При проверката служителите са установили, че водачът държи в купето наркотично вещество – марихуана, което е било предадено по надлежния ред.

На водача е извършена и проверка с техническо средство за употреба на наркотични вещества от екип на „Пътна полиция“, която е показала положителен резултат. Съставен му е акт за извършено административно нарушение и му е връчен талон за изследване, но той е отказал да даде кръвна проба.

Материалите по случая са предадени на разследващ полицай и е образувано бързо производство по описа на Второ РУ.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Две мутри отишли на балет. Единият заспал, а другият го ръчка:

- Събуди се, бе, заради тебе тия тука на сцената ходят на пръсти!

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари