Георги Рачев: Цяла седмица ни чака тежко, топло, горещо време

1
Септември няма да бъде толкова страшно както през юли
Септември няма да бъде толкова страшно както през юли Снимка: БГНЕС / Архив

Септември няма да бъде толкова страшно както през юли

Цяла седмица ни чака тежко, топло, горещо време, но следващият вторник свършва поредната топла вълна за тази година. Предполагам и септември ще ни даде такова основание, но няма да бъде толкова страшно както през юли. Това каза климатологът Георги Рачев по bTV.

"Август определено си отива по-горещ от обичайното с 1-2 градуса", каза още Рачев.

По думите му в Испания ще бъде много тежко - над 40 градуса на много места. Във Франция също.

Според него тази седмица в четвъртък може да "прекапе" на някои места.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари