Георги Георгиев: Подслушвали са ме изродите, месеци наред!
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

ПОДСЛУШВАЛИ са ме изродите. МЕСЕЦИ НАРЕД, вероятно и години. Следели и записвали аудио и видео също. Очаквано, но това не го прави по-малко гнусно.
Страх тресе кочината. Утре ще публикувам част от документите. Косвени жертви са станали и множество журналисти, включително и от чужди и международни медии. Както и водещи български журналисти - Люба Кулезич, Димитър Стоянов и тн.
Сега наглите ще плащат за всичко. Можете ли да предположите какви са основанията на Специализираната прокуратура за исканията за подслушване? Дори не можете и да си представите за каква мерзост става дума. БОЕЦ продължаваме своята битка срещу мафията и злото превзели държавата ни!
Утре ще обявя и следващите действия на БОЕЦ. Бой до дупка!
Георги Георгиев / БОЕЦ























Неграмотни шофьори купували чешки книжки за 10 000 евро
НОИ отчита масово бягство от пазара на труда преди пенсионна...
КАТ прибира до 26 контролни точки за превишена скорост
Тръгва делото за побоя над Николай Кожухаров
Верижна катастрофа блокира пътя за Николово