Габриела от "Ергенът": Свърших си работата спрямо продуцентите на телевизията
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 4

Наслаждавайте се и гледайте предаването с цел забавление, нито Вие сте съвършени, нито аз
Това написа тя във фейсбук профила си една от най-противоречивите участнички във формата "Ергенът" - Габриела от Сливница.
"Относно премиера на предаването “Ергенът” бих искала да съобщя на цялата аудитория, която ме гледа и заля с негативизъм, че това е реалити шоу и неговата цел е да бъде интересно за обществото, поради големият брой коментари и снимки на мой гръб, аз мога да кажа, че съм си свършила работата спрямо продуцентите и формата на телевизията. Вместо да ругаете и обиждате, наслаждавайте се и гледайте предаването с цел забавление, нито Вие сте съвършени, нито аз. Това е просто шоу с цел разтоварване, ако някой има перфектни форми, характер и тн, да се беше записал и да беше участвал", написа тя.
"До всички мои приятели от фейсбук, това е дъщеря ми Габриела, тя участва в “Ергена”, защото обича да се забавлява , тя е най-откровения , забавен , отговорен и коректен човек когото познавам и всеки който е имал допирни точки с нея, ще каже същото! Благодаря на хейтърите, че я правят известна!", обяви в нейна подкрепа майка й Димитрина.





















