Футболен коментатор издъхна след загубата на Египет

0
Абдел Рахим Мохамед получил сърдечен удар

Египетски футболен коментатор почина минути след като националния тим на страната записа третата си загуба на световното първенство в Русия.

"Фараоните" напускат турнира без нито една точка, след като вчера (25 юни) загубиха и мача си срещу Саудитска Арабия

Срещата бе коментирана от бившият треньор на "Замалек" Кайро - Абдел Рахим Мохамед. Той се почувствал зле в края на срещата и дори се строполил на земята, когато Саудитска Арабия отбеляза победния си гол за 2:1 в 95-ата минута.

Присъстващите в студиото се опитали да му окажат първа помощ, а след това извикали бърза помощ, предава bTV. Въпреки че медиците пристигнали веднага и закарали специалиста в болница в Кайро, в лекарското заведение само констатирали смъртта му, настъпила в следствие на сърдечен удар.

С Мохамед в студиото бил и бившият вратар Ахмед Фаузи, който разкара, че точно след попадението на Саудитска Арабия, неговият колега пребледнял, а след това трагедията се случила за секунди.