Фелдшер в Бърза помощ спря линейка, за да помогне на блъснато куче!
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1
Фелдшер в Бърза помощ спря линейка, за да помогне на блъснато куче!
Случката е отпреди минути по пътя от Пловдив за Брестник. Животното е ударено от кола, чийто шофьор очевидно не е счел за нужно да спре, и пътуващите в този момент д-р Николай Вършилов и Дияна Плачкова го виждат простряно на пътя. Двамата спират, за да се опитат да помогнат. Единствената кола, която е спряла пък да помогне на двамата, е била линейката с екипа на Центъра за спешна медицинска помощ, информира Traffic News.
Жената, която е оказала първа помощ на кучето, се казва Вили Батакчиева, сподели Дияна, която в момента вече е в клиника "Заравет" в Пловдив заедно с кучето, на което правят снимки. Най-вероятно ще се окаже, че животното е блъснато в главата. Ще има нужда от финансова помощ за лечението на кучето. Всички, които имат желание и възможност, могат да помогнат, като отбележат името на Дияна Плачкова.
Екипът на линейката се е прибирал към Куклен, когато е спрял да окаже помощ на пострадалото животно, не е пътувал към пациент по сигнал, уточни нашата читателка. И добави: "Дано кучето да оживее!"
























Сметките за ток поглъщат целите ни пенсии
Омбудсманът даде Росица Георгиева на прокурор
Мълчанието на Румен Радев обърква избирателите
Доналд Тръмп отхвърли новия лидер на Иран
Надежда Нейнски: Техеран гарантира сигурността на България