Две българчета са заподозрени за сексуално посегателство в Германия
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 2

Германската полиция разследва група тийнейджъри и две деца с българско гражданство за предполагаемо участие в сериозно сексуално посегателство срещу млада жена в Германия, предаде ДПА, цитирана от БТА.
Жената е откарана в болница и й се оказва лечение заради получените наранявания, съобщи днес полицията в германския град Мюлхайм.
Снощи жители на стария град на Мюлхайм чули нападението, защото кучето на жената лаело. Жертвата била открита зад градината си с две лица от мъжки пол, които избягали от мястото.
Полицията заяви, че разследва група от три 14-годишни и две 12-годишни деца с българско гражданство. Те са смятани за основните заподозрени. Полицията не даде повече подробности за обстоятелствата около престъплението.





















Мълчанието на Румен Радев обърква избирателите
Доналд Тръмп отхвърли новия лидер на Иран
Надежда Нейнски: Техеран гарантира сигурността на България
Омбудсманът даде Росица Георгиева на прокурор
Омбудсманът даде Росица Георгиева на прокурор