Двама мъже пострадаха при трудова злополука в София
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
0

Двама мъже пострадаха на строителна площадка в София.
От МВР потвърдиха, че става въпрос за трудова злополука, поради което не дадоха повече подробности за инцидента, предава NOVA.
Единият ранен е 26-годишен. Той е откаран в най-близката болница – УМБАЛ „Царица Йоанна – ИСУЛ” и е в стабилно състояние, без опасност за живота.
Причините за инцидента се изясняват.
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!





















Шофьор прегази детско колело след спор за шепа череши
Шофьор прегази детско колело след спор за шепа череши
Учители готвят ефективна национална стачка
Огромно дърво рухна на улица „Александровска“ в Русе
Гордана Силяновска пристига в София за среща с Илияна Йотова