"Дунав" проведе първата си тренировка за новия сезон
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0
ФК „Дунав“ Русе проведе първа тренировка вчера на своята клубна база в кв. „Здравец“.
В заниманието се включиха и няколко нови футболисти, които се очаква до дни да подпишат договори с клуба.
Треньорът на „Драконите“ Людмил Киров остана доволен от видяното, като сподели, че се очакват още няколко нови имена да се присъединят към тима до края на седмицата, съобщават от ръководството на клуба.
Припомняме, че русенци заминават на лагер в Трявна на 17 Юни, където ще останат до 28.


























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат