Допълнителни безплатни прегледи за рак в УМБАЛ„Канев“
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 2

Поради големия интерес към безплатните скринингови прегледи за рак на млечната жлеза, рак на маточната шийка и рак на дебелото черво и ректума Университетска болница „Канев“ обявява и допълнителни свободни часове за прегледи тази събота и неделя (1 и 2 декември) по следния график:
- Скрининг за рак на маточната шийка - от 11:00 до 13:00ч. в приемния кабинет на Гинекология на Акушеро-гинекологичен комплекс към УМБАЛ “Канев“ АД.
- Скрининг за рак на млечната жлеза - прегледи от хирург и мамография от 10:00 до 12:00ч. Прегледите се провеждат в каб. №101 - Хирургичен кабинет в топлата връзка на УМБАЛ „Канев“ АД. Мамографията се извършва в отделение Образна диагностика.
- Скрининг за рак на дебелото черво и ректума - Анализът за скрита кръв в изпражненията ще се извършва от 10:00 до 13:00ч. в Клинична лаборатория в хирургичния блок на УМБАЛ "Канев". Прегледите от хирург ще се провеждат от 10:00 до 12:00ч. в каб. №101 - Хирургичен кабинет в топлата връзка на УМБАЛ „Канев“ АД.
Горепосоченият график важи само за 1 и 2 декември (събота и неделя). През останалото време е валиден първоначално обявения график за скрининги.
Всички желаещи могат да се запишат предварително на тел.: 082/887 351 всеки делничен ден между 07:30 и 16:00ч.





















Спират ваучерите за храна на 835 000 работещи
Спират ваучерите за храна на 835 000 работещи
Пускат нов "паяк" по улиците на Русе
Депутатите забраниха необоснованото поскъпване на стоки и...
Спират ваучерите за храна на 835 000 работещи