Доналд Тръмп обяви извънредно положение в САЩ

2
Американският президент обяви, че ще отпусне 50 млрд. долара на щатите за борба с COVID-19
Американският президент обяви, че ще отпусне 50 млрд. долара на щатите за борба с COVID-19

Той даде пресконференция в Белия дом по темата

Президентът на САЩ Доналд Тръмп обяви национално извънредно положение заради коронавируса. Той даде пресконференция в Белия дом по темата.

Американският президент обяви, че ще отпусне 50 млрд. долара на щатите за борба с COVID-19. Той помоли всички болници в страната незабавно да активират спешните си планове за здравни грижи при кризи. По този начин ще бъде отпусната по-голяма федерална помощ за борба със заболяването.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари