Дмитрий Медведев: Европейските санкции за Русия нищо няма да променят
- Редактор: Мирослава Бонева
- Коментари: 6

Той предупреди, че Москва може да национализира собственост на европейци и американци
Европейските санкции за Русия няма да променят абсолютно нищо, твърди бившият руски президент Дмитрий Медведев. В „Туитър“ той предупреждава, че Русия може да национализира собственост на европейци и американци, предаде bTV
Именно в рамките на европейските санкции обаче Франция задържа руски кораб в Ламанша. Той е превозвал автомобили в посока Санкт Петербург.
Според френските власти най-вероятно принадлежи на компания, която попада в пакета от европейски санкции. Информацията е потвърдена от руското посолство в Париж, което незабавно е поискало обяснения от френските власти.
Протестни демонстрации се проведоха днес в много европейски столици срещу инвазията на Русия в Украйна – в Париж, Берлин, Лондон, Мадрид.






















