Димитър изпи кафето си и скочи от 13-я етаж
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0
58-годишният Димитър е мъжът, който загина на място след скок от апартамента си, намиращ се на 13-ия етаж в бл. 29 в ж.к. „Зорница“.
Той буквално е изпил сутрешното си кафе и се е хвърлил през терасата, пише Флагман.
Димитър е починал на място. От тежкия сблъсък дори почвата на мястото, където е паднал, е вдлъбната. Следите от кръв още личат.

От тук е скочил бургазлията
Съседи на Димитър разказаха, че той бил затворен човек, допълва Флагман.
Живеел сам, не контактувал много с тях. Поведението му обаче по никакъв начин не е подсказвало, че може да предприеме толкова отчаян ход. Димитър имал сериозна работа. Грижел се за охраната на строителен обект в квартала.























Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие