Деси Слава: Нито съм бременна, нито правим опити

0
Деси Слава опроверга клюките по неин адрес
Деси Слава опроверга клюките по неин адрес Снимка: Planeta

След плъзналата поредица от клюки за поп фолк певицата Деси Слава, самата тя даде интервю пред в. "ШОУ", в което ги опроверга.

Ето как отговаря Деси на клюките и нападките единствено пред Костадин Костов от в. „ШОУ”:

Костадин Костов: Деси, появиха се слухове, че си бременна? Така ли е наистина?
Деси Слава: Нито съм бременна, нито правим опити. В момента и двамата имаме други приоритети.

Костадин Костов: Какви са отношенията ти с майката на Благой?
Деси Слава: Не само майка му, а цялото семейство на Благой са страхотни хора. Противно на очакванията ми /защото аз имах притеснения заради разликата в годините ни/ тези хора ме приеха повече от прекрасно. Често се събираме на вечеря и се чувствам като член на семейството благодарение на гостоприемството и отношението им.

Костадин Костов: Как се чувствате с Благой?
Деси Слава: Щастливи сме!

Костадин Костов: Какво смяташ за масовото забременяване във фолка?
Деси Слава: Имаше една приказка, че един като повлече крак... Искрено се радвам за колежките! Това е много хубаво! Аз съм майка и смея да твърдя, че кариерата и славата са до време, децата са най-най-най-хубавото нещо на този свят! Така че - пожелавам на колежките да са здрави и щастливи родители и рожбите им много да ги радват!

Източник: ШОУ
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари