Ден 200: Протестиращи опитаха да нахлуят в Министерски съвет
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Кордон от полицаи ги възпря
Ден 200 на антиправителствени протести в София - Представители на инициативата „Системата ни убива“ организират юбилеен протест с искане за оставка на правителството и на главния прокурор.
Недоволни от властта блокираха движението в т.нар. „Триъгълника на властта“ в късния следобед, информира bTV.
Малко преди 17.00 ч. протестиращите се опитаха да влязат в сградата на Министерски съвет, но не успяха да преминат кордона на служителите на реда. В района има засилено полицейско присъствие.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%