132-ри ден на протести срещу правителството
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

132-ри ден на обществено недоволство с искане на оставката на правителството
Протестиращи от инициативата на майките на деца с увреждания от „Системата ни убива“ се събраха на площада пред Министерския съвет.
Недоволните скандират - „Оставка“ и „Мутри вън!“.
Протестът тази вечер е под мотото „Единни сме силни“. Недоволните спряха за около час движението по булевард „Дондуков“, след което се отправиха към сградата на Националния осигурителен институт.
Движението по пътя им към булевард “Стамболийски“ е блокирано.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%