Делян Пеевски гласува в село Бабяк

1
Лидерът на ДПС упражни правото си на глас в община Белица
Лидерът на ДПС упражни правото си на глас в община Белица Снимка: Пресцентър ДПС

Лидерът на ДПС упражни правото си на глас в община Белица

Председателят на Движението за права и свободи Делян Пеевски упражни правото си на глас в изборите за Народно събрание. Той пусна своята бюлетина в избирателната секция в обновеното Основно училище "Св. св. Кирил и Методий" в село Бабяк, община Белица.

Послание към избирателите

"Днес българските граждани избират в каква държава искат да живеят и на кого ще поверят отговорността за бъдещето си", заяви Делян Пеевски веднага след като излезе от изборното помещение. Той уточни, че е гласувал с ясен мотив за бъдещето на страната.

Фокус върху сигурността

По думите на лидера на ДПС, неговият вот е даден за "държавата на хората". Пеевски подчерта, че целта на този избор е постигането на повече държавност, икономически просперитет и гарантирана сигурност за гражданите.

Лидерска позиция

Делян Пеевски е водач на листите на Движението за права и свободи в два ключови многомандатни района - Благоевград и Кърджали, което обуславя и избора му да гласува на територията на благоевградската община Белица.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Google акаунт.

Натискайки на Google бутона коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Семеен скандал.

Жената крещи:

– Господи, защо не ме прибереш?

Мъжът:

– Господ да не е луд като мене, ма...

Нови коментари