Да се разследва работата на НОЩ по време на пандемията
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 1

Настоявам за две анкетни комисии в Парламента
1. Да се разследва работата на правителството и НОЩ по време на пандемията. Министерство на Здравеопазването декларира пред мен, че нямат никакъв архив, за мотивацията, за ограничителните мерки (затваряне на градове, пазари, магазини, заведения). Липсата на аргументация е престъпление.
2. Анкетна комисия - “Спалнята на Борисов”.
Двете комисии имат по 5 минути работа, след това е Прокуратурата.
Ако Парламентът не направи това - ПОЗОР! Слугинаж...
Румен Петков
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...