Бургас въвежда вечерен час за непълнолетните
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Носенето на маски става задължително навън
Нови и по-строги мерки ще бъдат въведени от тази вечер в Бургас, със заповед на директора на РЗИ-Бургас, информира bTV.
Ще бъде наложен вечерен час за всички до 18 г., а носенето на маски навън става задължително.
Прекратяват се всички спортни мероприятия, включително с международно участие, забраняват се тържища, пазари.
Очаква се мерките да бъдат одобрени от здравното министерство, за да влязат в сила.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Моторист загина на булевард „България“
Илияна Йотова: България държи златна карта
Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...