Бойко Борисов: Време е да бъдем смирени!
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Честито Рождество Христово! Днес е един от най-големите християнски празници, изпълнен винаги с надежда за по - добри и светли дни.
Така започва постът на премиерът на Република България Бойко Борисов.
"Това са моментите със семейството, срещите с приятели, споделянето, детските усмивки. Тази година е необичайна. Сега най-силно оценяваме възможността да видим близките си и приятелите си здрави. Много са нещата, които доскоро смятахме за даденост, а днес виждаме колко са значими. Да можем да споделим празника с любимите си хора - ще е най-големият подарък. След такава тежка година, си даваме сметка кои са най-съществените неща. Време е да сме състрадателни и смирени, да сме добри, да сме по-човечни. Бъдете живи и здрави – това наистина е най-важното. С Божията помощ и с работа ще излезем от тази пандемия и ще превъзмогнем кризата.", уверява сънародниците си премиерът.
























Tръби за отпадни води изплуваха от язовир Николово
Tръби за отпадни води изплуваха от язовир Николово
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното...
По-високи осигуровки и по-скъпи винетки
По-високи осигуровки и по-скъпи винетки