Боби Касиков: Всички мутри с колите си "зареждат" чалготеките
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0
Боби Касиков от "Господари на ефира" публикува остър текст в профила си във "Фейсбук" и нощна снимка от алеята край плажа във Варна, която е пълна с автомобили.
"Излязох в събота вечер. Пак сме в 90-те години.
Всички мутри с колите си "зареждат" чалготеките. Ако не са паркирали джипа пред чалгата, няма да им приемат ч*рката за голяма.
Варна. 2015г.
Тук сме. Ще ви пречим. Селяни сте. Нищо че имате пари. С тях единствено ставате по-големи селяни.
Черпете едно кмета, че ви е разрешил да паркирате пред чалгата.
И с гъза си да крадете, душите ни няма да докоснете. Жалки сте.
И моля не обяснявайте никъде, че сте от Варна.
Защото не сте"
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“