"Беса Транс": Не организираме екскурзии, съдействаме на властите
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Автобус на фирмата изгоря на АМ "Струма"
Македонската туристическа агенция "Беса Транс", чийто автобус катастрофира на 23-ти ноември на АМ "Струма", опроверга информациите, че отново организира екскурзии до Турция.
При катастрофата загинаха 45 души, а други 7 бяха ранени. "Беса Транс" нито може, нито иска да организира екскурзии. В момента съдействаме на компетентните институции в България и РС Македония", се казва в съобщението от компанията.
След трагедията Министерството на транспорта в Скопие отне всички разрешителни на "Беса Транс" и в момента тя е без лиценз.






















BIRD: Държавната репресия срещу "Дунарит" претърпя пълен...
63-годишен мъж е загинал при удара от влак в Русе
КАТ - Русе засече БМВ с пренабит номер на рамата
Водата в Русе скача над четири евро
Пламен Младеновски: Токът поскъпва заради борсовите цени