Бедствие във Филипините!
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Трима души загинаха заради наводнение в столицата на Филипините.
Повече от 60 хиляди жители бяха принудени да напуснат домовете си заради бедствието, информира NOVA.
Някои райони на Манила са под почти 2 метра вода. 33 хиляди жители на града са евакуирани. Евакуация има и в 10 северни провинции.
Бедствието е засегнало общо над един милион души. Училищата и държавните учреждения не работят.
Наводненията са предизвикани от две тропически бури. Властите предупредиха, че се очакват още наводнения и свлачища.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат