Бебе се роди във влак, ще се вози безплатно 25 години
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Парижката обществена транспортна компания RATP съобщи, че момче, родило се днес в неин влак във френската столица, ще се вози безплатно в Париж, докато стане на 25 години, предаде Асошиейтед прес.
Компанията обяви днес в Туитър за раждането на детето, което е смутило трафика по една от влаковите линии в столицата. Група спасители са се погрижили за майката и детето и са ги отвели в най-близката болница. Новината за “непредизвестеното раждане” обиколи екраните на парижките влакове.
Влаковата линия RER-A изрази “искрените си поздравления” към майката на бебето и написа в Туитър, че трафикът е нормализиран.
Много парижани посрещнаха радостно новината за раждането в социалните мрежи.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%