Бащата на Адриан: Добре е, така че сме най-щастливите хора!
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

Бащата на Адриан Златков - Тони, потвърди новината, че синът му е бил пуснат на свобода след отвличането.
Видимо развълнуван той каза, че синът му се чувства добре, предаде Блиц.
"Добре е! В добра форма е, така че сме най-щастливите хора! Да не се случва на никого", каза пред медията собственикът на автокъща Софавто.
Адриан Златков бе отвлечен на 30 август. Тази вечер младежът е бил намерен на пътя за Панчарево.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра