Български тираджия e пребит от мигранти във Франция

1
Камионът му изгоря при опит да премине през издигната от петдесетина мигранти преграда
Камионът му изгоря при опит да премине през издигната от петдесетина мигранти преграда Видео: lavoixdunord.fr

Тир с шофьор българин изгоря тази нощ на магистрала близо до френския град Кале, предаде БТА, цитирайки информационния сайт Infomigrants.

Тирът се възпламенил, след като шофьорът му се опитал да премине през издигната от петдесетина мигранти преграда. Броят на мигрантите бе потвърден в Туитър от френската полиция.

Според френски медии шофьорът на тира от български произход е бил бит от мигрантите, след като е излязъл от шофьорската си кабина. Мигрантите са успели да избягат преди идването на полицията. Раненият шофьор е откаран в болница.

Мигрантите често издигат прегради от клони, автомобилни гуми и дъски, за да принудят шофьорите на камиони да намалят скоростта, а те през това време да се покатерят на превозното средство и така да стигнат до Англия.

Източник: БТА
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- Ох, сънувах ужасен кошмар. Тъщата води на каишка огромен крокодил. Зинала уста, големи, жълти, криви зъби!

- Моля те спри, че ми става лошо!

- Чакай! Чакай, да ти опиша и крокодила.

Нови коментари