Арестуваха мъж за блудство с 14-годишно момиче
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 2

Районната прокуратура в Разград привлече към наказателна отговорност 27-годишният Октай З. и го задържа за срок до 72 часа.
Мъжът е обвинен в извършване на блудствени действия спрямо 14-годишно момиче – престъпление по член 150, ал. 1 от НК, съобщиха от пресцентъра на Апелативна прокуратура - Варна.
В началото на декември миналата година 27-годишният обвиняем забелязал непознато момиче, което се прибирало от училище в дома си. Заговорил го с въпрос къде се намира автогарата в града. След това със сила извършил действия с цел да възбуди или удовлетвори полово желание без съвкупление. Деянието е станало в района на разградско училище, където учи жертвата.
Разследването по образуваното досъдебно производство на Районната прокуратура в Разград ще установява и доказва дали има и други случай на насилника с други потърпевши.
Районната прокуратура в Разград ще внесе искане в съда за вземане мярка за неотклонение „Задържане под стража“ на Октай З.





















Сметките за ток поглъщат целите ни пенсии
Омбудсманът даде Росица Георгиева на прокурор
Мълчанието на Румен Радев обърква избирателите
Доналд Тръмп отхвърли новия лидер на Иран
Надежда Нейнски: Техеран гарантира сигурността на България