Арестуваха двама души за опит за убийство в Свиленградско

0
Стреляха по шофьор край Момково
Стреляха по шофьор край Момково Снимка: БТА

Стреляха по шофьор край Момково

В района на село Момково, община Свиленград, е осуетен опит за убийство, при който е използвано огнестрелно оръжие, съобщиха от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи (ОДМВР) - Хасково.

Инцидентът е станал вчера около 16:45 часа на черния път между село Момково и град Свиленград. По информация на полицията, 58-годишен мъж от Свиленград е бил принуден да спре автомобила си, след като непознат му препречил пътя.

"След спирането нападателят е извадил пистолет и го е насочил срещу водача. Последвала е физическа схватка, по време на която е произведен изстрел в тавана на автомобила", посочват от ОДМВР - Хасково.

След подаден сигнал от пострадалия, служителите на Районното управление в Свиленград са задържали двама мъже от Димитровград. Единият е на 55 години и е идентифициран като прекия извършител на нападението, а другият - на 43 години, е задържан за съпричастност към престъплението.

По случая е образувано досъдебно производство, като разследването продължава, уточняват от полицията.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Нямам търпение да почнат да обявяват бедствено положение заради преспи от 3 сантиметра и арктически температури от минус два градуса.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари