Акад. Петър Иванов: Системата на ГЕРБ убива годишно 46 000 българи!
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 4

СИСТЕМАТА НА ГЕРБ УБИВА ГОДИШНО 46 200 БЪЛГАРСКИ ГРАЖДАНИ
Според данните на Евростат за 2016 г. 42% от смъртните случаи в България е можело да бъдат предотвратени – както с по-качествени медицински грижи, така и с по-ефективна здравна система изобщо.
Това фактически означава, че крадливата гербаджийската система на здравеопазване годишно умъртвява точно 46 200 души.
Затова се качихме от 19-то място през 2009 год., когато ГЕРБ взе властта, на 1-во място в света през 2017 год. по смъртност на населението, годишно 16,6 промила. Ние сме световен шампион сред всичките 230 страни по смъртност на населението, както и по намаляването и изчезването му.
Не се чудете на демографската катастрофа, братя! ГЕРБ работи за нея!
акад. Петър Иванов
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%