40-годишна русенка "сви" смартфон от магазин
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

На 10.06.2017 год. получен сигнал от 45 годишна жена от гр.Русе, че за времето от 11:20 часа до 11:40 часа на 10.06.2017 год., в гр.Русе в магазин на бул."Христо Ботев" е откраднат мобилният и телефон марка „Samsung“.
Според тъжителката и е нанесена щета на стойност 1 000 лв.
По случая е образувана преписка за престъпление по чл.194, ал.1 от НК.
От проведените оперативно-издирвателни мероприятия се установи, че извършител на деянието е криминално-проявената Е.К. на 40 години от гр.Русе, осъждана.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра