36-годишна жена без придружаващи заболявания е една от жертвите на COVID-19 у нас
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Новите 24 случая на COVID-19 у нас са в Добрич - 1; Кърджали - 1; Ловеч - 1; Пловдив - 2; Смолян - 1; София област - 2; София град - 3; Търговище - 4; Шумен - 9.
Припомняме ви, че случаите на новия коронавирус, потвърдени у нас към момента, са общо 3290. От тях активни са 1386. Излекуваните лица, при които е бил констатиран COVID-19, са 1730. Седем от тях са регистрирани за изминалите 24 часа.
В лечебни заведения за болнична помощ се намират 244 пациенти с доказана коронавирусна инфекция, от които 15 са настанени в интензивни структури.
През последното денонощие не са установени нови случаи на заразени медицински лица.
Двата нови смъртни случая, регистрирани през изминалото денонощие са на:
Жена на 36 г., за която няма информация да е имала придружаващи заболявания;
Жена на 45 г. с пневмония, сърдечно заболяване и хронично неврологично заболяване.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра